Pomocné práce, žehlenie, umývanie okien

Pomocné práce, žehlenie, umývanie okien

Pomocné práce, žehlenie, umývanie okien

Naša gazdinka vám pomôže s tým, čo práve potrebujete.

Potrebujete z času na čas či pravidelne pomôcť v domácnosti? Raz je to klasické upratovanie, inokedy len žehlenie a vysávanie alebo umývanie okien? Prenajmite si od nás pomoc do domácnosti – gazdinku – a ona vám pomôže s tým, čo práve potrebujete. A čo je hlavné, šetrí Váš čas.

Naša gazdinka je niečo ako vaša pomocná ruka. To, čo práve nestíhate, urobí za vás. Rôznorodosť a rozsah prác závisí len od vašich požiadaviek. Vždy sa dopredu alebo na mieste dohodnete čo bude v dohodnutý čas robiť. Gazdinka môže úplne nahradiť naše štandardné upratovanie, ak zákazník vyslovene preferuje osobný, takpovediac „domácky“ prístup.

Žehlenie

Aj vy neznášate žehlenie? Alebo na neho akosi neostáva čas? Nezúfajte, my žehlíme a radi 🙂

Buď vám s ním pomôže naša gazdinka, alebo niektorá z našich paní upratovačiek počas vášho štandardného upratovania. Či už pravidelne alebo raz za čas. Stačí sa len s nami vopred dohodnúť a keď príde deň D, pripraviť pre nás všetko potrebné – teda žehličku, žehliacu dosku a samozrejme prádlo, ktoré treba vyžehliť.

Umývanie okien

Postaráme sa o vaše okná so všetkým, čo k tomu patrí. To znamená aj rámy, vonkajšie a vnútorné parapety, interiérové žalúzie či exteriérové rolety. Všetko si prinesieme so sebou, o nič sa nestaráte. Jediné, čo potrebujeme, je prístup k tečúcej vode. Najprv sa postaráme o vaše interiérové žalúzie či exteriérové rolety, ktoré bývajú poriadne zaprášené, potom vyčistíme a pretrieme rámy a parapety a nakoniec umyjeme a vyleštíme samotné okná.

Jednoduchý časový odhad, ktorý sedí vo väčšine domácností je, že rolety či žalúzie zaberú zvyčajne toľko času ako samotné okná. No a komplet okná spolu so žalúziami či roletami, zaberú zvyčajne toľko času ako samotné štandardné upratovanie celého bytu. V bytoch s väčším počtom okien, presklením na lodžiách, či zanedbanými roletami alebo žalúziami je ten čas ešte vyšší.

Všeobecne treba pri oknách pamätať aj na to, že ak je okno pravidelne udržiavané a to minimálne 2-krát rožne, výsledný čas bude vždy kratší ako pri oknách, ktoré neboli roky čistené. O zanedbaných žalúziách či roletách s nánosmi usadeného prachu ani nehovoriac. Tie môžu v niektorých prípadoch výsledný čas nielen zdvojnásobiť ale aj strojnásobiť.

Výhody našej gazdinky

  • osobný prístup, vytvorenie vzťahu
  • plnenie úloh podľa vašich požiadaviek a potrieb
  • časová flexibilita – podľa dohody
  • používanie vašich overených prípravkoch
  • menej stresu a viac času pre vás