Postavebné upratovanie

Postavebné upratovanie

Postavebné upratovanie

Domov ako zo škatuľky po ukončení stavebných prác.

Mať konečne hotovú prerábku či dokončenú stavbu je naozaj radosť. Čo už ale radosť nie je – je ten neporiadok. Neželaný, no bohužiaľ vždy pridružený výsledok týchto aktivít. V Cleaning Services máme dlhoročné skúsenosti s postavebným upratovaním rôzneho druhu. Spolupracujeme s architektmi, stavbármi a maliarmi. Bežne upratujeme aj celé bytové domy pred kolaudáciou. Váš byt či dom po prerábke tak dáme dokopy ľavou zadnou.

Prečo zavolať na postavebné upratovanie práve nás?

  • dlhoročné skúsenosti a know-how
  • rýchlosť a kvalita
  • skúsený tím
  • poistenie voči škode
  • všetky nástroje, prístroje a chémia v cene

Otázky a odpovede

Možností je viacero. Najrýchlejšie je volať priamo na číslo +421 948505285, kde si už okrem cenového odhadu viete rovno preveriť aj dostupnosť termínov.

Na objednávky tiež využívame náš kontaktný formulár, kde vás po vyplnení základných údajov a ľubovoľného textu zakrátko kontaktujeme.

No a samozrejme využívame aj klasickú objednávku cez e-mail, kde na info@cleaningservice.sk uvediete základné údaje ako adresu a telefonický kontakt s krátkym popisom o aký objekt sa jedná a o aké služby máte záujem.

Áno, samozrejme. Bežne to klienti, ale aj my ako firma využívame. Častým príkladom je, keď naraz na jednom objekte robíme okrem upratovania aj umývanie okien či tepovanie. Všetko závisí od vzájomnej dohody ako aj preferencií klienta, časového plánu či dostupných kapacít.

Konečná cena upratovania sa vždy odvíja od hodinovej sadzby, celkového počtu strávených hodín (tzv. normohodín – počet osôb na objekte x počet hodín upratovania) a jednorázového poplatku za dopravu.

Ak 2 pani upratovačky strávia upratovaním bytu 2 hodiny (2×2), výsledná suma bude 4-krát násobená hodinová sadzba (4 hod). Tú máme nastavenú v troch cenových úrovniach. Základná hodinová sadzba je 15 € pre akékoľvek upratovanie do 3 hodín. Strieborná hodinová sadzba – 13,5 € sa využíva ak vaše jednorazové upratovanie trvá 4 – 17 hodín. Zlatá hodinová sadzba – 12 € sa využíva ak vaše jednorazové upratovanie trvá 18 hodín a viac.

Jednorázový poplatok za dopravu 6 € / 12 € v závislosti od lokality upratovania.

Jednorázový poplatok 6 € je stanovený pre lokalitu : Staré mesto, Nové mesto, Ružinov, Vajnory, Rača, Dúbravka, Lamač, Podunajské biskupice.

Jednorázový poplatok 12 € je stanovený pre lokalitu : Jarovce, Rusovce, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica.

Minimálna sadzba, ktorú si účtujeme pri všetkých službách sú 3 hodiny, či už dané upratovanie trvá 3 hodiny alebo menej. K cene treba pripočítať aj poplatok za dopravu 6 €. Preto je minimálna cena akéhokoľvek upratovania 51 €.

Kompletné ceny nájdete prehľadne usporiadané aj v našom cenníku a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Rôzne konkrétne príklady aj s presnými výpočtami cien si môžete pozrieť aj v našich prípadových štúdiách.

Áno, môžete. Túto možnosť klienti využívajú, ak majú obmedzený „budget“, alebo časť upratovania zvládnu sami a potrebujú len pomôcť. Alebo sa táto možnosť určí pre krátkosť času po našej vzájomnej dohode.

Napríklad, štandardné upratovanie 3-izbového bytu trvá 4 hodiny pri cene 60 € (4h. x 13,5€ + 6€ ). Pri vynechaní náročnej kuchyne, ktorú si pani domáca robieva sama, sa dostaneme na 3 hodiny a teda minimálnu cenu 51 € (3h x 15€ + 6€).

Na každú dohodnutú zákazku si všetko potrebné starostlivo pripravíme a prinesieme. Okrem vysávača majú naše pani upratovačky so sebou všetko potrebné. Od mopu s vedrom, cez všetky možné hubky a handričky, až po všetky čistiace prostriedky. Vy sa nestaráte o nič, len o sprístupnenie objektu. Vysávač vieme priniesť tiež, a to za príplatok 10 € jednorazovo alebo 24 € mesačne.

Len pri požadovanom žehlení je nám nutné okrem vecí na žehlenie pripraviť aj žehličku a žehliacu dosku, tie so sebou nikdy nenosíme.

Share