Upratovanie firiem

Upratovanie firiem

Upratovanie firiem

Staráme sa o vaše obchodné priestory, kancelárie a firmy.

Hľadáte spoľahlivého partnera na upratovanie vašej firmy či kancelárie? Cleaning Services má v tejto oblasti bohaté skúsenosti overené rokmi spoluprác. Upratujeme rôzne typy obchodných priestorov, kancelárie a celé firmy vrátane skladov. Vždy na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a s pravidelnou kontrolou kvality.

Každá spolupráca začína bezplatnou obhliadkou a konzultáciou s naším manažérom, kde sa stanoví a prehodnotí rozsah a frekvencia prác a odporučí vhodný spotrebný materiál. Všetky čistiace prostriedky a nástroje sú v cene služby. V prípade záujmu dodávame a pravidelne dopĺňame aj spotrebný materiál (mydlo, papierové obrúsky, toaletný papier,…). Pri akýchkoľvek vzniknutých problémoch a nezrovnalostiach situáciu ihneď riešime aby plynulý chod prác vo vašej firme ostal vždy zachovaný.

Prečo upratovať vaše obchodné priestory s nami?

  • zostavenie služby na mieru
  • kompletný servis – vy sa už o nič nemusíte starať
  • pro-zákaznícky prístup – sme tu stále pre vás
  • riešenie problémov tu a teraz
  • dodržiavanie a kontrola stanovených štandardov kvality

Otázky a odpovede

Možností je viacero. Najrýchlejšie je volať priamo na číslo +421 948505285, kde si už okrem cenového odhadu viete rovno preveriť aj dostupnosť termínov.

Na objednávky tiež využívame náš kontaktný formulár, kde vás po vyplnení základných údajov a ľubovoľného textu zakrátko kontaktujeme.

No a samozrejme využívame aj klasickú objednávku cez e-mail, kde na info@cleaningservice.sk uvediete základné údaje ako adresu a telefonický kontakt s krátkym popisom o aký objekt sa jedná a o aké služby máte záujem.

Štandardne upratujeme každý pracovný deň v čase medzi 8:00 – 16:00. Vo výnimočných prípadoch tento čas mierne upravíme podľa potreby, keď je nutné niekde začať skôr, či niečo dokončiť. Cez sviatky a víkendy bežne nepracujeme, no podľa požiadaviek a okolností sa vieme dohodnúť aj v tieto dni.

Váš termín, resp. čas príchodu, je vždy vopred dohodnutý a rovnako vždy sa snažíme, aby bol z oboch strán aj dodržaný a nevybočili sme tak z nášho denného harmonogramu.

Share