Výškové práce

Výškové práce

Výškové práce

Nedostupné okná? Žiadny problém!

Vždy, keď sa objaví byt či dom s nedostupnými oknami, nájdeme riešenie. Zvyčajne začíname obhliadkou, kde posúdime či okná zvládneme vo vlastnej réžii s využitím rebríkov alebo využijeme externú firmu (horolezcov). Najčastejšou alternatívou je však kombinácia oboch. Náš tím tak umyje všetky okná dostupné zvnútra aj zvonka. Zvyšné nedostupné okná zvonka, pri ktorých je nutné istenie, dokončia horolezci. Využívame našu dlhoročnú spoluprácu s firmou, ktorá združuje horolezcov aj na takéto účely, a ktorých výsledky už máme overené.

Otázky a odpovede

Za naše služby môžete zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou VISA a MasterCard. Platbu kartou musíte nahlásiť vopred, aby si naši pracovníci vedeli zobrať platobný terminál.

Ako ďalšia možnosť je platba prevodom na účet raz mesačne po vystavení faktúry za všetky poskytnuté služby v danom mesiaci. Tento spôsob platby je určený pre našich zmluvných klientov.

Štandardne upratujeme každý pracovný deň v čase medzi 8:00 – 16:00. Vo výnimočných prípadoch tento čas mierne upravíme podľa potreby, keď je nutné niekde začať skôr, či niečo dokončiť. Cez sviatky a víkendy bežne nepracujeme, no podľa požiadaviek a okolností sa vieme dohodnúť aj v tieto dni.

Váš termín, resp. čas príchodu, je vždy vopred dohodnutý a rovnako vždy sa snažíme, aby bol z oboch strán aj dodržaný a nevybočili sme tak z nášho denného harmonogramu.

Share