Upratovanie spoločných priestorov

Upratovanie spoločných priestorov

Upratovanie spoločných priestorov

Poriadok vo vchode musí byť!

Ste nespokojní s firmou, ktorá sa stará o vaše spoločné nebytové priestory? Často mávate vo vchode či výťahu neporiadok a necítite sa tam príjemne? Alebo sa u vás často striedajú pani upratovačky a z času na čas sa stane, že jednoducho nie je upratané? To sa vám s nami nemôže stať. Ak z nejakého dôvodu vypadne pani upratovačka, ihneď zabezpečíme náhradu. Máme dlhoročné skúsenosti s upratovaním nebytových priestorov bytových domov rôzneho druhu. Všetko závisí len od vašich požiadaviek a dohodnutého plánu prác v priebehu roka. Zverte nám vaše „kľúče od brány“ a my sa už o to postaráme.

Otázky a odpovede

Možností je viacero. Najrýchlejšie je volať priamo na číslo +421 948505285, kde si už okrem cenového odhadu viete rovno preveriť aj dostupnosť termínov.

Na objednávky tiež využívame náš kontaktný formulár, kde vás po vyplnení základných údajov a ľubovoľného textu zakrátko kontaktujeme.

No a samozrejme využívame aj klasickú objednávku cez e-mail, kde na info@cleaningservice.sk uvediete základné údaje ako adresu a telefonický kontakt s krátkym popisom o aký objekt sa jedná a o aké služby máte záujem.

Štandardne upratujeme každý pracovný deň v čase medzi 8:00 – 16:00. Vo výnimočných prípadoch tento čas mierne upravíme podľa potreby, keď je nutné niekde začať skôr, či niečo dokončiť. Cez sviatky a víkendy bežne nepracujeme, no podľa požiadaviek a okolností sa vieme dohodnúť aj v tieto dni.

Váš termín, resp. čas príchodu, je vždy vopred dohodnutý a rovnako vždy sa snažíme, aby bol z oboch strán aj dodržaný a nevybočili sme tak z nášho denného harmonogramu.

Share