Upratovanie domácností

Upratovanie domácností

Upratovanie domácností

My šetríme váš čas, vy sa vraciate do čistého.

Upratovanie domácností je naša srdcovka. Venujeme sa mu od úplného začiatku, teda už vyše 12 rokov. Naše skúsenosti, know-how, zodpovedný výber zamestnancov a vysoká latka v kvalite poskytovaných služieb sú našou devízou. Sme silne pro-zákaznícky orientovaní, vždy sa vieme s vami dohodnúť, poradiť a nájsť riešenie.

Vašu domácnosť nájdete vždy čistú a voňavú, či už ide o jednorazové upratovanie, alebo pravidelný servis. Upraceme za vás v prípade neočakávanej návštevy, alebo raz za čas spravíme hĺbkové „generálne“ upratovanie, na ktoré akosi neostáva čas. Pravidelne každý týždeň či každé dva týždne sa v dohodnutom termíne postaráme o vašu domácnosť tak, ako by bola naša vlastná. V prípade záujmu vám aj žehlíme, pravidelne umývame okná a podľa dohody plníme rôzne požiadavky nad rámec prác.

Štandardné upratovanie

Naše štandardné upratovanie je presne to, čo robíte bežne v domácnosti, keď máte čas a chcete mať komplet upratané. Napríklad, keď vám má prísť návšteva a vy chcete aby váš byt vyzeral jednoducho dobre. Návšteva sa ale nebude pozerať do kuchynskej linky, ani otvárať skrinky a zásuvky  kúpeľni:) Je to bežné utretie prachu a pretretie plôch a zrkadiel v celej domácnosti. Je to klasické povysávanie a pozmývanie všetkých podláh. Je to čistá kúpeľňa a WC a kuchyňa s čistým dresom, sporákom a kuchynskou linkou. Deň v týždni, kedy máte vaše dohodnuté vaše pravidelné upratovanie je váš obľúbený, pretože vy sa vraciate do čistého a ušetrený čas môžete venovať niečomu úplne inému.

Hĺbkové upratovanie

Ako vyplýva už zo samotného názvu, hĺbkové upratovanie ide viac do hĺbky. To už prišla na kontrolnú  návštevu svokra:) To znamená, že skrinky a zásuvky sa aj otvárajú, povyberajú, vyčistia aj zvnútra a opäť poukladajú naspäť. Rovnako zvnútra sa spraví aj rúra a mikrovlnná rúra a ak si to klient želá, robí sa zvnútra aj chladnička, prípadne mraznička. Toto upratovanie sa ale po väčšine naozaj šije na mieru a vy si sami určíte, čo všetko chcete robiť aj zvnútra, resp. do hĺbky.

Prečo zveriť vašu domácnosť do našich rúk?

  • šetríte svoj drahocenný čas
  • spoľahlivosť a kvalita
  • starostlivý výber zamestnancov
  • silná pro-zákaznícka orientácia
  • upratovacie prostriedky a nástroje v cene

Detailný rozpis prác, ktoré zahŕňa štandardné a hĺbkové upratovanie, nájdete prehľadne zhrnuté v našom Checkliste Upratovania. Vždy ale platí, že naše služby šijeme na mieru vašej domácnosti, podľa vašich predstáv a našej dohody.

Otázky a odpovede

Využívame prevod na účet po vystavení faktúry, ako aj platbu v hotovosti a platbu kartou. Najčastejšou platobnou metódou je u nás platba prevodom na účet raz mesačne po vystavení finálnej faktúry za všetky poskytnuté služby v danom mesiaci. Platbu v hotovosti a platbu kartou využívame najmä pri jednorazových klientoch, resp. pri nižšej frekvencii upratovania alebo ak ju klient vyslovene preferuje.

Konečná cena upratovania sa vždy odvíja od hodinovej sadzby a celkového počtu strávených hodín (tzv. normohodín – počet osôb na objekte x počet hodín upratovania).

Ak 2 pani upratovačky strávia upratovaním bytu 2 hodiny (2×2), výsledná suma bude 4-krát násobená hodinová sadzba (4 hod). Tú máme nastavenú v troch cenových úrovniach. Základná hodinová sadzba je 15 € pre akékoľvek upratovanie do 3 hodín. Strieborná hodinová sadzba – 13,5 € sa využíva ak vaše jednorazové upratovanie trvá 4 – 14 hodín. Zlatá hodinová sadzba – 12 € sa využíva ak vaše jednorazové upratovanie trvá 15 hodín a viac.

Minimálna sadzba, ktorú si účtujeme pri všetkých službách sú 3 hodiny, či už dané upratovanie trvá 3 hodiny alebo menej. Preto je minimálna cena akéhokoľvek upratovania 45 €.

Kompletné ceny nájdete prehľadne usporiadané aj v našom cenníku a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Rôzne konkrétne príklady aj s presnými výpočtami cien si môžete pozrieť aj v našich prípadových štúdiách.

Áno, samozrejme! Naša základná hodinová sadzba je 15 € a využíva sa pri akomkoľvek upratovaní do 3 hodín. Naša minimálna cena je tak 45 €, či už upratovanie trvá 3 hodiny alebo menej.

Ak vaše upratovanie trvá 4-14 hodín, šetríte s nami 10 % a vaša hodinová sadzba sa zníži na 13,5 €.

Ak vaše upratovanie trvá 15 hodín a viac (2 pani upratovačky na 7,5 hod), šetríte s nami až 20 % a vaša hodinová sadzba je 12 €.

Kompletné ceny nájdete prehľadne usporiadané aj v našom cenníku a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Rôzne konkrétne príklady aj s presnými výpočtami cien si môžete pozrieť aj v našich prípadových štúdiách.

Áno, môžete. Túto možnosť klienti využívajú, ak majú obmedzený „budget“, alebo časť upratovania zvládnu sami a potrebujú len pomôcť. Alebo sa táto možnosť určí pre krátkosť času po našej vzájomnej dohode.

Napríklad, štandardné upratovanie 3-izbového bytu trvá 4 hodiny pri cene 54 € (4 x 13,5). Pri vynechaní náročnej kuchyne, ktorú si pani domáca robieva sama, sa dostaneme na 3 hodiny a teda minimálnu cenu 45 € (3 x 15).

Na každú dohodnutú zákazku si všetko potrebné starostlivo pripravíme a prinesieme. Okrem vysávača majú naše pani upratovačky so sebou všetko potrebné. Od mopu s vedrom, cez všetky možné hubky a handričky, až po všetky čistiace prostriedky. Vy sa nestaráte o nič, len o sprístupnenie objektu. Vysávač vieme priniesť tiež, a to za príplatok 10 € jednorazovo alebo 24 € mesačne.

Len pri požadovanom žehlení je nám nutné okrem vecí na žehlenie pripraviť aj žehličku a žehliacu dosku, tie so sebou nikdy nenosíme.

Share