Upratovanie domácností

Upratovanie domácností

Upratovanie domácností

My šetríme váš čas, vy sa vraciate do čistého.

Upratovanie domácností je naša srdcovka. Venujeme sa mu od úplného začiatku, teda už vyše 12 rokov. Naše skúsenosti, know-how, zodpovedný výber zamestnancov a vysoká latka v kvalite poskytovaných služieb sú našou devízou. Sme silne pro-zákaznícky orientovaní, vždy sa vieme s vami dohodnúť, poradiť a nájsť riešenie.

Vašu domácnosť nájdete vždy čistú a voňavú, či už ide o jednorazové upratovanie, alebo pravidelný servis. Upraceme za vás v prípade neočakávanej návštevy, alebo raz za čas spravíme hĺbkové „generálne“ upratovanie, na ktoré akosi neostáva čas. Pravidelne každý týždeň či každé dva týždne sa v dohodnutom termíne postaráme o vašu domácnosť tak, ako by bola naša vlastná. V prípade záujmu vám aj žehlíme, pravidelne umývame okná a podľa dohody plníme rôzne požiadavky nad rámec prác.

Štandardné upratovanie

Naše štandardné upratovanie je presne to, čo robíte bežne v domácnosti, keď máte čas a chcete mať komplet upratané. Napríklad, keď vám má prísť návšteva a vy chcete aby váš byt vyzeral jednoducho dobre. Návšteva sa ale nebude pozerať do kuchynskej linky, ani otvárať skrinky a zásuvky  kúpeľni:) Je to bežné utretie prachu a pretretie plôch a zrkadiel v celej domácnosti. Je to klasické povysávanie a pozmývanie všetkých podláh. Je to čistá kúpeľňa a WC a kuchyňa s čistým dresom, sporákom a kuchynskou linkou. Deň v týždni, kedy máte vaše dohodnuté vaše pravidelné upratovanie je váš obľúbený, pretože vy sa vraciate do čistého a ušetrený čas môžete venovať niečomu úplne inému.

Hĺbkové upratovanie

Ako vyplýva už zo samotného názvu, hĺbkové upratovanie ide viac do hĺbky. To už prišla na kontrolnú  návštevu svokra:) To znamená, že skrinky a zásuvky sa aj otvárajú, povyberajú, vyčistia aj zvnútra a opäť poukladajú naspäť. Rovnako zvnútra sa spraví aj rúra a mikrovlnná rúra a ak si to klient želá, robí sa zvnútra aj chladnička, prípadne mraznička. Toto upratovanie sa ale po väčšine naozaj šije na mieru a vy si sami určíte, čo všetko chcete robiť aj zvnútra, resp. do hĺbky.

Prečo zveriť vašu domácnosť do našich rúk?

  • šetríte svoj drahocenný čas
  • spoľahlivosť a kvalita
  • starostlivý výber zamestnancov
  • silná pro-zákaznícka orientácia
  • upratovacie prostriedky a nástroje v cene

Detailný rozpis prác, ktoré zahŕňa štandardné a hĺbkové upratovanie, nájdete prehľadne zhrnuté v našom Checkliste Upratovania. Vždy ale platí, že naše služby šijeme na mieru vašej domácnosti, podľa vašich predstáv a našej dohody.

Otázky a odpovede

Využívame prevod na účet po vystavení faktúry, ako aj platbu v hotovosti. Najčastejšou platobnou metódou je u nás platba prevodom na účet raz mesačne po vystavení finálnej faktúry za všetky poskytnuté služby v danom mesiaci. Platbu v hotovosti využívame najmä pri jednorazových klientoch, resp. pri nižšej frekvencii upratovania alebo ak ju klient vyslovene preferuje.

Konečná cena upratovania sa vždy odvíja od hodinovej sadzby a celkového počtu strávených hodín (tzv. normohodín – počet osôb na objekte x počet hodín upratovania).

Ak 2 pani upratovačky strávia upratovaním bytu 2 hodiny, výsledná suma bude 4-krát (2×2)  násobená hodinová sadzba. Tú máme nastavenú v troch cenových úrovniach. Základná hodinová sadzba je 15 € s DPH pre akékoľvek upratovanie do 3 hodín. Strieborná hodinová sadzba – 13,5 € sa využíva ak vaše jednorazové upratovanie trvá 4 – 11 hodín. Zlatá hodinová sadzba – 12 € sa využíva ak vaše jednorazové upratovanie trvá 12 hodín a viac. Zlatá sadzba sa využíva aj pri predplatení 50 hodín s vyčerpaním do 3 mesiacov (pri dĺžke jedného upratovania od 4 hodín).

Minimálna sadzba, ktorú si účtujeme pri všetkých službách sú 3 hodiny, či už dané upratovanie trvá 3 hodiny alebo menej. Preto je minimálna cena akéhokoľvek upratovania 45 €.

Kompletné ceny nájdete prehľadne usporiadané aj v našom cenníku a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Rôzne konkrétne príklady aj s presnými výpočtami cien si môžete pozrieť aj v našich prípadových štúdiách.