Strojové čistenie podláh

Strojové čistenie podláh

Strojové čistenie podláh

Čisté a reprezentatívne podlahy a dlažby.

Ak potrebujete strojovo vyčistiť podlahu v garáži, sklade, spoločných priestoroch či na záhradnej terase, sme tu pre vás! Podľa miery znečistenia a veľkosti plochy zabezpečíme strojový čistič, chémiu a vyškoleného pracovníka. Strojovému čisteniu zvyčajne predchádza obhliadka priestorov, najmä v prípade väčších plôch či pri výraznejšom znečistení.

Otázky a odpovede

Za naše služby môžete zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou VISA a MasterCard. Platbu kartou musíte nahlásiť vopred, aby si naši pracovníci vedeli zobrať platobný terminál.

Ako ďalšia možnosť je platba prevodom na účet raz mesačne po vystavení faktúry za všetky poskytnuté služby v danom mesiaci. Tento spôsob platby je určený pre našich zmluvných klientov.

Štandardne upratujeme každý pracovný deň v čase medzi 8:00 – 16:00. Vo výnimočných prípadoch tento čas mierne upravíme podľa potreby, keď je nutné niekde začať skôr, či niečo dokončiť. Cez sviatky a víkendy bežne nepracujeme, no podľa požiadaviek a okolností sa vieme dohodnúť aj v tieto dni.

Váš termín, resp. čas príchodu, je vždy vopred dohodnutý a rovnako vždy sa snažíme, aby bol z oboch strán aj dodržaný a nevybočili sme tak z nášho denného harmonogramu.

Share