Ako vyzerá naše pravidelné štandardné upratovanie?

Ako vyzerá naše pravidelné štandardné upratovanie?

Ako vyzerá naše pravidelné štandardné upratovanie?

Aj vy by ste radi prenechali upratovanie vašej domácnosti niekomu inému a ušetrili tak svoj drahocenný čas, no nie ste si celkom istí, čo všetko to zahŕňa? Upracú to tak dobre ako by som si to upratal sám? Áno, upracú to presne tak dobre, alebo ešte lepšie:)

Naše pani upratovačky totiž upratujú tak, ako by upratovali u seba doma. Prispôsobia sa aktuálnej situácii v byte či dome a dajú všetko do poriadku. Jasné, že vám do skríň nenaukladajú rozhádzané oblečenie zo zeme – len vám ho vkusne nechajú prehodené na stoličke či zložené na posteli. Rešpektujeme vaše súkromie a dávame pozor na váš majetok. Preto sa nedotkneme ani vašich šperkov roztrúsených vedľa šperkovnice. Vlastne predsa sa ich len dotkneme – posunieme a vrátime späť aby sme pod nimi utreli prach:)

Čo ale určite pri každom pravidelnom upratovaní urobíme je približne toto:

  • utrieme prach na všetkých dostupných miestach zvonku,
  • pretrieme všetky zrkadlá a sklenené plochy,
  • v kuchyni pretrieme všetky plochy na kuchynskej linke, vyčistíme dres s batériou a sporák, pretrieme zvonka chladničku, rúru, mikrovlnnú rúru zvonka a ostatné spotrebiče,
  • v kúpeľniach vyčistíme všetky batérie, umývadlá, vane, sprchové kúty, WC, pretrieme všetky plochy s viditeľným vodným kameňom či kvapkami,
  • vynesieme a vytriedime smeti ak si to klient želá,
  • povysávame všetky podlahy a koberce,
  •  zmyjeme všetky podlahy.

A prečo približne? Každý jeden byt aj dom má svoje špecifiká. Ďalej berieme do úvahy osobné preferencie a požiadavky klienta. A okrem iného niečo stačí v danom byte spraviť raz za dva týždne, niečo raz za mesiac a podobne. Či už si to tak naplánujeme my podľa úrovne znečistenia, alebo ide o extra požiadavky klienta. Napríklad niekto si želá raz za mesiac žehliť košele či vyčistiť chladničku zvnútra, niekto zas každé 2 týždne vymeniť posteľné obliečky či zmyť terasu. Požiadavky sú rôzne a my sme vždy pripravení. Niektoré požiadavky sa stíhajú v čase štandardného upratovania, niektoré výsledný čas navýšia. Vždy je to ale o vzájomnej dohode vopred a tak vás záverečná suma či faktúra od nás nikdy neprekvapí:)

Kompletný zoznam upratovacích prác pri jednotlivých druhoch upratovania nájdete prehľadne usporiadaný podľa miestností v našom Checkliste upratovania. Konkrétne príklady upratovania v reálnych domácnostiach zas v našich prípadových štúdiách.

Share