Čo získam, keď za mňa uprace niekto iný?

Čo získam, keď za mňa uprace niekto iný?

Čo získam, keď za mňa uprace niekto iný?

Odpoveď na otázku v nadpise je úplne jednoduchá. ČAS. A tu by sme mohli tento blog ukončiť. Poďme si to ale rozobrať na drobné. Toto je pár riadkov pre vás, ktorí stále váhate, či zveriť upratovanie svojej domácnosti niekomu inému.

Zhrňme si pár holých faktov o upratovaní v našich životoch:

  • upratovanie zaberá veľa času
  • treba ho robiť pravidelne a stále dokola
  • nikto ho nemá rád (OK, takmer nikto:)
  • každý má rád poriadok (opäť, takmer každý:)

Ak k upratovaniu prirátame takmer každodenné umývanie riadu, pranie, žehlenie, varenie či iné domáce práce podľa preferencií – máme jeden veľký, nikdy sa nekončiaci kolotoč. Môžeme to volať „domáca operatíva“, ktorú jednoducho treba urobiť. A to ste sa ešte nevenovali deťom, manželovi, sebe…

A teraz si predstavte, že vám jedna z hlavných úloh domácej operatívy zmizne. Jasné, vždy budete musieť spratať zo stola, naložiť umývačku či vyzbierať zabudnuté hračky po deťoch. ALE, to gro – ktoré si bežne rozmieňate na drobné počas celého týždňa – niekto za vás dajme tomu raz týždenne urobí na kom-plet-ku! Prídete domov, do čistého a voňavého. Ako v hoteli si idete skontrolovať kúpeľňu, zrkadlá – všetko žiari. V kuchyni ani stopy po celotýždňovom varení a detských radovánkach. Vy si zložíte veci a bez výčitiek si aspoň na 5 minút vyložíte nohy. Science-fiction? Nie, realita milé dámy! Takto sa cítite keď za vás uprace niekto iný.

Treba ešte dodať, že takéto pravidelné upratovanie od profesionálov vám vydrží dlhšie ako keď vy pre nedostatok času spravíte raz podlahy, potom kuchyňu a neskôr kúpeľňu či terasu. Vydrží to presne tak dlho, ako keď máte náhodou čas a urobíte celý byt či dom na tú spomínanú „kompletku“. A to sa ako často stáva? Veď to poznáte:)

A na záver, ak máte obavy z toho, koho si vpustíte do bytu či domu, môžem vás ubezpečiť, že len toho, koho by si aj majiteľ Cleaning Services vpustil. No a ak čírou náhodou máte obavy či predsudky z toho, čo si niekto pomyslí (napríklad vaša mama alebo svokra:), tak vám garantujem, že po prvom upratovaní vás to prejde!

Share