Postavebné upratovanie zvládnete s Cleaning Services ľavou zadnou!

Postavebné upratovanie zvládnete s Cleaning Services ľavou zadnou!

Postavebné upratovanie zvládnete s Cleaning Services ľavou zadnou!

Staviate? Prerábate? Alebo len maľujete? Nech je zmena vášho vytúženého domova už akákoľvek, bordel s tým spojený je tu stále. A to v každej jednej fáze realizácie… Nevešajte ale hlavu, nemusíte stráviť mladosť nekonečným upratovaním. Na to sme tu predsa my! Aj s našimi dlhoročnými skúsenosťami a know-how, všetkými potrebnými nástrojmi a prípravkami, vyškoleným tímom s pravidelnou kontrolou a poistením voči škode. V duchu nášho hesla „rýchlo a kvalitne“ sa do nového nasťahujete raz-dva.

Postavebné upratovanie začína vždy obhliadkou. Každé je to totiž iné rovnako ako každá nehnuteľnosť nachádzajúca sa v inej fáze dokončenia. Naši skúsení manažéri vedia priamo na mieste veľmi dobre odhadnúť, kedy je vhodné s konkrétnym upratovaním začať. Termín je potrebné dohodnúť v dostatočnom časovom predstihu aby sa predišlo rušeniu a presúvaniu termínov a čakaniu na ďalší kvôli nedokončeným stavebným prácam. Tým sa potom samozrejme odďaľuje aj samotné užívanie nehnuteľnosti. Preto po obhliadke ostávame v kontakte a priebežne konzultujeme prípadné zmeny.

Pre architektonické firmy, ako aj pre súkromné osoby, robíme rôzne druhy postavebného upratovania v závislosti od fázy realizácie. Vyzerajú približne takto:

  • Hrubé upratovanie po búracích prácach s možnosťou odvozu odpadu. Jeho hlavným účelom je „odprášnenie“ priestoru, aby bolo možné ďalej pokračovať v jemnejších prácach. Najmä ak  sa priestor nachádza v bytovom dome, kde už sú zabývané byty, je to tzv. „must have“ na zníženie prašnosti v celom dome.
  • Upratovanie po maliaroch a stolároch, kde zabezpečujeme predovšetkým vyčistenie a umytie okien, dôkladné vyčistenie kúpeľní, kuchyne, nábytku a podláh. Popritom upozorňujeme na prípadné  chyby od dodávateľov, ktoré sme našli pri upratovaní. Vieme zabezpečiť aj odvoz krabíc zo spotrebičov a iného odpadu.
  • Finálne upratovanie, ktoré spočíva najmä v odstránení drobného prachu a pozostatkov od dodávateľov. Po jeho dokončení je nehnuteľnosť „ready to use“ a vyzerá ako z katalógu:)

Architektonické firmy bežne sprevádzame pri ich realizáciách všetkými fázami až po finále odovzdania projektu. Domácnosti zas najčastejšie využívajú práve finálne upratovanie, kde sa nehnuteľnosť už  upratuje tak, aby ste sa mohli rovno nasťahovať. Pre architektonické firmy sme dobrým partnerom, nakoľko máme skúsenosti s rôznymi druhmi materiálov a vieme sa tak vyvarovať množstva chýb a poškodení, ku ktorým môže pri postavebnom upratovaní ľahko prísť .Tieto chyby vás môžu v konečnom dôsledku stáť podstatne viac ako služby profesionálnej upratovacej firmy, teda nás:) Preto nás neváhajte kontaktovať!

Share