Upratovacia firma alebo „pani do domácnosti“?

Upratovacia firma alebo „pani do domácnosti“?

Upratovacia firma alebo „pani do domácnosti“?

Keď ste sa už rozhodli, že niekto uprace za vás, prichádza na rad základná otázka – nájdem si nejakú „pani do domácnosti“ alebo celú túto starosť prenechám upratovacej firme?

Mnohí vnímajú ako výhodu, že svoju budúcu pani do domácnosti si sami vyberú – zvyčajne síce na viackrát, no v konečnom dôsledku je to pre nich niekto, komu dôverujú, na koho spoliehajú, jednoducho niekto, s kým majú osobný vzťah. Fáza vyberania a skúšania vašej budúcej „pani“ sa dá samozrejme preskočiť ak vám ju odporučí váš dobrý známy. Mimochodom vedeli ste, že aj taká upratovacia firma ako je CleaningServices, získava drvivú väčšinu klientov tiež na základe odporúčaní klientov? Zaujímavé, že? Alebo pôsobivé?:)

Ale vráťme sa späť k téme. Hlavnou prednosťou alebo skôr motiváciou prečo si vybrať pani do domácnosti oproti firme je zvyčajne o niečo nižšia hodinová sadzba. Zdôrazňujem zvyčajne. Aby sme si to zhrnuli, vaša budúca pani do domácnosti je teda niekto, koho minimálne po čase dobre poznáte, komu dôverujete a komu platíte o niečo menej ako firme.

Poďme si ale ukázať, čo sa skrýva za tým, že ušetríte pár eur na upratovaní…

Už v úvode pri hľadaní svojej vysnenej pani do domácnosti strácate veľa času a niekedy aj trpezlivosti – dobre to poznáme, keďže toto absolvujeme pravidelne pri výbere našich vlastných paní do domácnosti. Ak teda nemáte ten spomínaný overený tip od dobrého známeho:)

Ak je vaša pani do domácnosti chorá, ostanete bez upratovania. Prípadne vám za seba pošle náhradu, čo už nemusí byť vaša „šálka kávy“. Ak je náhodou dlhodobo PN, začínate proces hľadania odznovu:( U firmy tento problém neriešite. Ak z akéhokoľvek dôvodu vaša pani upratovačka, či pani upratovačky, na ktoré ste zvyknutý nemôžu, jednoducho k vám prídu iné, ktoré budú vopred oboznámené s vašou domácnosťou a upracú ju rovnako dobre, ak nie lepšie:) Rovnako ste s firmou flexibilný pri akýchkoľvek zmenách, zrušeniach či náhradách upratovaní.

Ak sa pri upratovaní náhodou prihodí niečo nepríjemné – rozbije IKEA váza, alebo pokazí batéria – máte starosť navyše a budete to musieť s vašou pani do domácnosti vyriešiť, či už to bude príjemné alebo nie. Upratovacia firma vám vázu z IKEA zabezpečí šmahom ruky a pokazenú batériu opraví či vymení. Samozrejme len v prípade, že k tomu došlo pri upratovaní:) Podstata tkvie v tom, že nech sa už pri upratovaní prihodí čokoľvek, upratovacia firma to s vami vždy profesionálne a proklientsky vyrieši a pre každý prípad je aj poistená.

Upratovacia firma vám jednoducho uberá starosti a pridáva komfort a flexibilitu. A tak nakoniec väčšina klientov zistí, že tých pár eur naviac im za ten servis navyše stojí:)

Share